Wydawca treści Wydawca treści

MISTERIA LEŚNE

AKTUALIZACJA, AKTUALIZACJA

Podczas misterii leśnych będzie możliwość skorzystania ze wspinaczki drzewnej, podczas której będzie można zobaczyć las z trochę innej perspektywy. Dla chętnych przewidziany jest nocleg na drzewie w specjalnym hamaku. Ilość miejsc do nocowania jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt pod adresem rekreacja@misjadrzewa.pl. Zdecydowani na tę formę aktywności muszą pamiętać o odpowiednim obuwiu, ciepłym ubraniu oraz własnym śpiworze. Do zobaczenia.

Nadleśnictwo Krynki zaprasza na kolejne już „Nocne Leśne Misteria”, które w tym roku odbędą się  w okolicy wsi Talkowszczyzna (patrz mapka dojazdowa). Przygotowaliśmy dla Państwa trasę o długości ok. 3 km, a na niej jak zwykle liczne i ciekawe opowieści o nocnych tajemnicach leśnych i nie tylko. Na zakończenie zapraszamy na wspólne ognisko i bigos. Prosimy o ubiór stosowny do warunków atmosferycznych.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 85 7229640 lub na adres e-mail krynki@bialystok.lasy.gov.pl  ( w godz. 7 00 – 15 00 ). Zapisy do 17 sierpnia 2017 r. Na wszelkie pytania związane z organizacją  odpowie Robert Konował (tel.  85 7229658,  kom. 533391059).